INFORMATION

Hyundai Ioniq 5 N_ ثابت کردن خودروهای الکتریکی جایگاهی در مسیر دارند

페이지 정보

profile_image
작성자 Louise
댓글 0건 조회 4회 작성일 24-09-27 13:05

본문

هیوندای آیونیک 5 N در رنگ آبی مات پرفورمنس
هیوندای هیوندای مطمئناً می داند که چگونه سرها را برگرداند و عقاید خود را تغییر دهد. در طول دو دهه گذشته، این برند از یک برند مقرون به صرفه به یک خودروساز در کلاس جهانی تبدیل شده است. مرحله بعدی؟ مسیر مسابقه، که برای اکثر برندهای خودرو، آزمایشگاه تحقیق و توسعه واقعی است. با هیوندای Ioniq 5 N جعبه‌دار و شاسی‌بلند مانند هیوندای Ioniq 5 N رادار طرفداران مسابقه و عملکرد را تماشا کنید (حتی اگر این خودرو برقی باشد).
در واقع هیوندای سال هاست که برای این لحظه آماده می شود. این شرکت که با سری N تازه وارد صحنه عملکرد شده بود، یک خودروی پرفورمنس متوسط ​​را در خط تولید خود از دست داده بود. این با اضافه شدن Ioniq 5 N به سری N به پایان رسید. اینکه هیوندای یک مدل برقی را به این سری اضافه کرد، تعجب آور بود. مدل‌های دیگر N- Elantra N، Veloster N و در اروپا i20 N و i30 N- گازسوز هستند. اما حرکت خوبی بود.
چرا برقی در مسیر حرکت کنیم؟ سریعترین اسب خود را در مسابقه برتر قرار دهید این جزئیات نه چندان محرمانه است که طرفداران خودروهای برقی را عاشق کرده است: گشتاور فوری که عملکرد 0 تا 60 مایل در ساعت خودرو را به نصف یا بیشتر می رساند. خودروهای برقی از گشتاور فوری بهره می برند که آنها را به سمت جلو هدایت می کند. حتی خودروهای برقی متوسط ​​اکنون جزو سریع‌ترین خودروهای جاده‌ای هستند.
اما هنوز هم کارهای متقاعدکننده زیادی برای انجام دادن وجود دارد. متخصصان و علاقه مندان، خودروهای برقی را نسبتاً خسته کننده می دانند. آنها فاقد غرغر لرزان صندلی موتور احتراق داخلی هستند. هیچ غرش گوش پرکن یا غرغر رضایت بخشی از تطبیق دور وجود ندارد. بدون دنده برای تعویض، راننده کنترلی روی دور موتور ندارد.
چیزی که کم است، احساس درونی یک ماشین پیست با موتور گازی است. بنابراین هیوندای این چالش را پذیرفت.
صندلی‌های اسپرت در هیوندای Ioniq 5 N استاندارد هستند
Scotty ReissMORE FROMFORBES ADVISORبهترین حساب های پس انداز پربازده سال 2024ByKevin PayneContributorبهترین حساب های پس انداز سود 5% در سال 2024 توسط ByCassidy Horton ContributorAnElectric Sports Accounts with Comfy 0 $1,0 I Dr Ai سه رکن اساسی را در این خودروی پرفورمنس شناسایی کرد : کرنر راسکال، قابلیت پیست مسابقه و ماشین ورزشی روزمره. برای انجام این انتقال، این شرکت مجبور شد Ioniq 5 را با مکانیک مسابقه تغییر دهد.
بنابراین، مهندسان به طور کامل سیستم تعلیق را دوباره طراحی کردند. هر جزء منحصر به فرد Ioniq 5 N است و به آن حالت پایین تر، سواری سفت تر و پایه چرخ ها کمی پهن تر برای کشش بهتر می دهد.
سپس، به یک دیفرانسیل الکترونیکی مجهز شده است تا راننده بتواند انتخاب کند که گشتاور را به کجا هدایت کند و تعادل ایده‌آل را انتخاب کند: تعصب طبیعی چرخ‌های عقب خودرو، یا انتقال قدرت بیشتر به سمت چرخ‌های جلو برای تعادل در صورت لزوم.
با این حال، برای احساس واقعی مسیر، یک ماشین باید بتواند دریفت کند، و این به معنای بازی با کنترل کشش است. هیوندای به Ioniq 5 N یک بهینه‌ساز دریفت داده است تا راننده بتواند کشش را کاهش دهد و به قسمت عقب اجازه دهد بدون از دست دادن قدرت یا کنترل، سر بخورد.
دریفت هیوندای آیونیک 5 N در پیست لاگونا سکا
Annika James Earl Carter Jr. در یافتن مزیت خودروی الکتریکی در مسیر یکی از بزرگترین ویژگی‌های خودروهای الکتریکی، ترمز احیاکننده یا اساساً اجازه دادن به موتور الکتریکی برای انجام کار ترمزها در حالی که انرژی مصرف‌نشده را بازیابی می‌کند، است. هیوندای متوجه شد که این اصل می تواند اهداف متعددی را در یک مسیر انجام دهد: ترمز احیا کننده N پدال برای کمک به باتری در حفظ سطح شارژ بالاتر و انتقال وزن به لاستیک های جلو برای کشش بیشتر، دوباره تنظیم شد. در حالت ایده‌آل، این اصل همچنین به رانندگان کمک می‌کند تا با عدم نیاز به حرکت از پدال گاز به ترمز برای بهینه‌سازی سرعت، سرعت را بهینه کنند، درست همانطور که دنده‌ها زمان تعویض دنده را نسبت به گیربکس دستی کاهش می‌دهند.
مهندسان هیوندای همچنین برای خنک نگه داشتن باتری های Ioniq 5 N برای بهینه سازی ورودی هوا تلاش کردند. از آنجایی که عملکرد کامپیوتری است، می توان آن را نیز سفارشی کرد. این سیستم به راننده این امکان را می دهد که بین خنک کردن باتری ها برای دوی سرعت کوتاه یا مسابقات استقامتی طولانی یکی را انتخاب کند.
برای اطمینان از عملکرد بهینه هیوندای Ioniq 5 N در پیست، این شرکت با سازنده تایر پیرلی برای توسعه لاستیک‌های منحصربه‌فرد همکاری کرد. لاستیک‌های P-Naught Core برای وزن خودرو، گشتاور فوری ایده‌آل هستند و چسبندگی ایده‌آل را در هر گوشه در مسیر یا رانندگی با روحیه ارائه می‌دهند.
فضای داخلی هیوندای آیونیک 5 N برای رانندگی روزانه یا پیست راحت است
وسایل رانندگی روزانه آنیکا کارتر باعث می شود مسیر سرگرم کننده این خودرو باشد روزهای با ارزش هستند، اما می توانند نادر باشند، و هیوندای با درک این موضوع سعی کرد Ioniq 5 N را برای کارهای روزمره سرگرم کننده نیز کند.
Ioniq 5 N با قدرت 601 اسب بخار تقریباً دو برابر قدرت 320 اسب بخار مدل Ioniq 5 SE AWD تولید می کند. فضای داخلی Ioniq 5 N نیز قدرت آن را نشان می دهد. صندلی‌های جیر فوق‌العاده سرنشینان را محکم نگه می‌دارند و یک کنسول مرکزی لنگر برای جلوگیری از پرواز وسایل در اطراف کابین طراحی شده است.
نشانه های طراحی داخلی و خارجی از جمله پیکسل های قرمز و راه راه های مسابقه ای به شما یادآوری می کند که این یک ماشین پرفورمنس است. و سپس، حالت های N وجود دارد.
اگر هیوندای آیونیک 5 N دارای یک دیفیوزر مشخص در قسمت عقب باشد
اسکاتی ریس این خودروی برقی مانند حالت‌های BeastN با سوخت گاز عمل می‌کند به Ioniq 5 N این امکان را می‌دهد تا تجربه یک خودروی گازسوز را تقلید کند، با صدای موتور، صدای موتور و صدای غرغره‌ای مطابق با دور موتور هنگام پایین آوردن دنده. شیفترهای دست و پا زدن این صداها از طریق یک سیستم بلندگو به داخل کابین وارد می شوند و نه تنها به طور قانع کننده ای واقعی به نظر می رسند، بلکه به اقدامات راننده بسیار پاسخ می دهند. مجموعه ای از بلندگوهای خارجی نیز به عابران اجازه می دهد تا صدای Ioniq 5 N را بشنوند، اما نه با صدای طبیعی اکثر خودروهای اسپورت.
سپس، N Grinning Encourage یا حالت National Guard Bureau وجود دارد. در حین رانندگی، این دکمه را فشار دهید و به مدت 10 ثانیه قدرت خودرو به 641 اسب بخار افزایش می یابد، اگرچه سیستم بین استفاده ها به 10 ثانیه برای شارژ مجدد بوستر نیاز دارد.
این یک هیجان پرتاب کردن به پشت در صندلی شما است. و ممکن است به اندازه کافی قدرتمند باشد که شکاکان را متقاعد کند که هیوندای Ioniq 5 N را به مسیری ببرند که با خوشحالی توانایی خود را ثابت کند.
من را در توییتر یا لینکدین دنبال کنید. Scotty ReissFollowingمن یک راهنمای دختران برای اتومبیل‌ها را تأسیس کردم تا به زنان، بزرگترین خریداران خودرو، صدایی در بازار بدهم. من همچنین نایب رئیس جوایز اتومبیل جهانی هستم که در آن با خبرنگاران برتر از سراسر جهان برای نام بردن خودروهای برتر هر سال همکاری می کنم. من عاشق ماشین، رانندگی، فناوری، سفر و تجمل هستم، اما حتی بیشتر دوست دارم در مورد آنها بنویسم. من را در اینستاگرام، لینکدین و موضوعات پیدا کنید!">

* استانداردهای تحریریه چاپ
* چاپ مجدد و مجوزها

If you liked this article and you simply would like to collect more info pertaining to اخبار مسابقات اتومبیلرانی kindly visit our web site.

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.